Komerční prezentace Aktual.: 28.09.2024 22:53

Praha – Rozhodčí udělili celkem sedm červených karet ve třech ze čtyřech sobotních utkání 10. kola první ligy. Nejvíc jich padlo v Pardubicích, kde sudí ukázal hned čtyři. Teplice přesilovku využily a zvítězily gólem z penalty v 86. minutě 1:0. Početní převahu využil i Jablonec, který porazil Hradec Králové 2:0. Hosté hráli od 33. minuty v deseti. Slovácko porazilo Karvinou 2:1, oba týmy měly po jednom vyloučeném hráči. K žádnému vyloučení dnes nedošlo pouze v utkání mezi Duklou Praha a Libercem, ve kterém zvítězili Severočeši 4:1.

10. kolo první fotbalové ligy:

Dukla Praha – Slovan Liberec 1:4 (1:0)

Branky: 2. Zeronik – 48. a 53. Letenay, 56. Hlavatý, 90.+1 Višinský. Rozhodčí: Rozhodčí: Hocek – Leška, Zoufalý – Rouček (video). ŽK: Halinský, Višinský, Varfolomejev (všichni Liberec). Diváci: 2688.

FK Pardubice – FK Teplice 0:1 (0:0)

Branka: 86. Čerepkai z pen. Rozhodčí: Černý – Podaný, Pospíšil – Všetečka (video). ŽK: Simon, Šimek, Vacek, Patrák (oba mimo hřiště), Saňák (trenér) – Bílek, Horský. ČK: 28. Simon, 45.+1 Solil, 90.+3 Saňák (trenér) – 57. Bílek. Diváci: 1732.

1. FC Slovácko – MFK Karviná 2:1 (1:0)

Branky: 8. Hofmann, 75. Havlík – 87. Vinícius. Rozhodčí: Petřík – Ratajová, Kotalík – Berka (video). ŽK: Kohút, Vaško, Havlík – Botos, Svozil, Planka, Memič, Singhateh, Vinícius, Hyský (trenér). ČK: 22. Hofmann – 45.+3 Svozil. Diváci: 4149.

FK Jablonec – FC Hradec Králové 2:0 (0:0)

Branky: 64. Beran, 78. Polidar. Rozhodčí: Szikszay – Kubr, Volf – Zelinka (video). ŽK: Čanturišvili, Nebyla, Hollý, Alégué – Samek, Petrášek, Krejčí, Horejš (trenér). ČK: 33. Pilař (Hradec). Diváci: 2342.