Komerční prezentace Aktual.: 27.08.2024 23:41

Madrid – Fotbalisté Barcelony ve 3. kole španělské ligy otočili zápas na hřišti Vallecana a jako jediní zůstávají v nové sezoně stoprocentní. Třetí vítězství 2:1 za sebou zařídila Kataláncům v 82. minutě čerstvá posila z Lipska Dani Olmo.

Barcelona prohrávala od deváté minuty po gólu Unaie Lópeze a duel otočila až v závěrečné půlhodině. Nejprve srovnal Pedri po narážečce s Raphinhou a obrat dokonal Olmo obstřelem na zadní tyč. Odchovanec Barcelony se trefil při svém debutu za A-tým, který si odbyl v 26 letech.

Barcelona zvítězila na hřišti neoblíbeného soupeře po třech utkáních. Zároveň má jistotu, že po 3. kole bude jediným týmem s devíti body. Vallecano utrpělo první porážku a je na čtyřech bodech.

Španělská fotbalová liga – 3. kolo:

Mallorca – FC Sevilla 0:0, Vallecano – FC Barcelona 1:2 (9. U. López – 60. Pedri, 82. Olmo).