Komerční prezentace Aktual.: 24.08.2024 21:33

Madrid – Barcelona ve druhém kole španělské fotbalové ligy doma porazila Bilbao 2:1, opět rozhodl Robert Lewandowski. Po dvou brankách do sítě Valencie z úvodního kola má polský kanonýr na kontě už tři ligové góly.

Ve 24. minutě vyboxoval brankář Padilla rohový kop před vápno k nohám Yamala. Sedmnáctiletý talent si navedl míč na silnější levačku a s přispěním teče obránce Lekueho otevřel skóre. Čtyři minuty před přestávkou fauloval Cubarsí ve vápně hostujícího Berenguera a penaltu proměnil Sancet.

O vítězství Barcelony znovu rozhodl Lewandowski, jenž čtvrt hodiny před koncem dorazil do prázdné branky Pedriho tečovaný centr. Bilbao v prvním kole remizovalo s Getafe 1:1 a zatím čeká na vítězství.

Španělská fotbalová liga – 2. kolo:

Pamplona – Mallorca 1:0 (55. García), FC Barcelona – Bilbao 2:1 (24. Yamal, 75. Lewandowski – 42. Sancet z pen.),

21:30 Getafe – Vallecano, Espaňol Barcelona – San Sebastian