Britští dopravci chtějí přilákat cestující, ve vlacích nabízejí snídaně zdarma

Britský premiér Boris Johnson minulý týden uvedl, že již nebude občanům doporučovat, aby pracovali primárně z domova. Zatím se však zdá, že pracovníci se stále zdráhají vracet ke každodennímu dojíždění. V pondělí byl podle britského ministerstva dopravy počet cestujících na 53procentní úrovni před pandemií, informuje stanice BBC.

„Jízda vlakem je více než jen cesta. Prospívá životnímu prostředí, ekonomice i místním podnikům,“ uvedla Jacqueline Starr, ředitelka společnosti Rail Delivery Group (RDG), která sdružuje britské železniční dopravce. Jak dodala, nové bezplatné služby mají „vylepšit zážitky zákazníků ve vlaku i v samotném cíli.“ 

Mezi dalšími nabízenými výhodami, které má cestování vlakem přinést, jsou také bezplatné audioknihy či přístup do meditačních aplikací. Cestující si musí na webovém portálu vybrat odměny ještě před samotnou jízdou.

Šéf společnosti Pure, která bude teplé nápoje do vlaků dodávat, zmínil, že jejich zákaznická základna poklesla o více než 50 procent, překážkou je právě práce z domova. 

„Jsme potěšeni, že můžeme spolupracovat s železničními dopravci na jejich platformě odměn a těšíme se, že přivítáme zákazníky zpět a poskytneme jim chutná, výživná jídla a nápoje na cestách,“ dodal.

Komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Související články

Latest Posts