Coca-Cola představuje novou příchuť, nápoj má chutnat jako vesmír

0
69

Do amerických obchodů se má nový nápoj jménem Coca-Cola Starlight dostat v pondělí. Dostupná má být v klasické verzi, ale i ve variantě bez cukru. Někteří zákazníci novinku zaregistrovali již před několika měsíci a na sociálních sítích se dělili o „teorie“, jak by ve skutečnosti mohla chutnat, informuje portál CNN.

Jako jeden z tipů zazněla malina, jelikož podle něj „rychlé vyhledávání na Googlu říká, že vesmír chutná jako maliny.“ Novou příchuť si vyzkoušel i americký youtuber Milo Pantone, ten v nápoji cítí „čokoládu a grahamové sušenky“. 

Příchuť zůstává otazníkem

Americký výrobce nápojů příliš detailů k příchuti zatím neuvedl. Podle vyjádření společnosti je příchuť Starlight „inspirovaná vesmírem“ a má navodit pocity jako „při pozorování hvězd u táborového ohně“ a také „chladivý pocit, který evokuje chladnou cestu do vesmíru,“ uvedla společnost pro portál CNN.

Jde o první produkt nové globální inovativní platformy Coca-Cola Creation, prostřednictvím které bude společnost přinášet na trh limitované edice svého ikonického nápoje, které budou vždy inspirované odlišnými kulturními znaky.

Za účelem uvedení nápoje na trh se nápojářský gigant spojil s americkou zpěvačkou Avou Max. Fanoušci, kteří si nápoj zakoupí, mohou naskenovat kód plechovky nebo plastové láhve a díky tomu si na webu Coca-Coly poslechnout nejznámější hity této zpěvačky.

Podle portálu RTT News má být nová příchuť koly s načervenalou barvou dostupná také v Evropě i Asii, na trh by měla být uvedena v příštích dvou měsících. Na pultech má zůstat až šest měsíců. V Česku ji však zakoupit nepůjde.

„V Čechách ani na Slovensku není v plánu uvést na trh projekt Coca-Cola Creation. V Evropě Coca-Cola Creation plánuje v průběhu roku uvést na trh těchto pět zemí: Velká Británie, Belgie, Španělsko, Norsko a Rumunsko,“ upřesňuje Veronika Němcová, ředitelka veřejných vztahů a udržitelnosti ve společnosti Coca-Cola ČR/SR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno