Komerční prezentace Aktual.: 25.08.2024 20:50

Řím – Fotbalisté FC Turín v italské lize porazili Bergamo 2:1 poté, co chorvatský záložník Atalanty Mario Pašalič v nastavení neproměnil pokutový kop. Fiorentina remizovala s nováčkem z Benátek 0:0. Antonín Barák nastoupil v základní sestavě „Fialek“ a připsal si první soutěžní minuty v sezoně. V 55. minutě jej na hřišti nahradil Colpani.

Atalanta šla v Turíně do vedení po brance Reteguiho. Letní posila z FC Janov má po dvou kolech na kontě již tři góly. Do poločasu vyrovnal Ilič a čtyři minuty po pauze otočil skóre Adams. Skotský reprezentační útočník se trefil v novém působišti poprvé od letního přestupu ze Southamptonu. Hosté měli v nastavení obrovskou šanci na vyrovnání po Lazarově faulu na Cassu, ale Pašaličův pokutový kop zneškodnil gólman Milinkovič-Savič.

Italská fotbalová liga – 2. kolo:

Fiorentina – Benátky 0:0, FC Turín – Bergamo 2:1 (31. Ilič, 49. Adams – 26. Retegui),

20:45 AS Řím – Empoli, Neapol – Boloňa