Eminem poklekl při vystoupení během finále ligy amerického fotbalu

0
211

Eminem poté, co dozpíval svůj hit Lose Yourself, poklekl a napodobil tak gesto hráče Colina Kaepernicka, který v roce 2016 vyvolal v USA velké pozdvižení, když tímto způsobem při hraní hymny před zápasem vyjádřil podporu hnutí proti policejnímu násilí na černoších.

Šestice hudebníků, obklopená tanečníky, předvedla na stadionu na okraji Los Angeles řadu svých velkých hitů, mezi nimiž nechyběly The Next Episode, California Love, In Da Club a Family Affair. Scénu tvořilo jakési malé městečko s domy, obchody a luxusními auty. Celou poločasovou show lze shlédnout na oficiálním kanálu NFL na youtube.

Dre a Snoop Dogg před představením uvedli, že NFL měla přijmout rap a hiphop již před lety. Rappeři se na Super Bowlu objevili již dříve, ale vždy po boku popových a rockových hudebníků. „Byla to ta nejlepší poločasová show, kterou jsem kdy viděl,“ napsala na twitter basketbalová legenda Los Angeles Lakers LeBron James.

Super Bowl je každoročně v USA nejen velkou sportovní událostí, ale také mimořádnou příležitostí pro reklamní průmysl a hudebním svátkem. V minulých letech o poločase finále NFL zazpívali například Michael Jackson, Madonna, Prince nebo Rolling Stones. Jen ve Spojených státech zápas sleduje v televizi kolem 100 milionů lidí.

Letošní finálový zápas zámořské NFL vyhráli Los Angeles Rams. Před 70 tisíci diváky na svém domácím stadionu v Inglewoodu porazili Cincinnati Bengals 23:20.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno