Festival SodaPop se i kvůli válce na Ukrajině přesouvá na rok 2023


Zpěvačka Anne-Marie


| foto: archiv SodaPop

„Velmi nás to mrzí, ale bohužel jsme nuceni přesunout SodaPop festival na rok 2023. Rostoucí náklady všech služeb a válečný konflikt na Ukrajině zasáhl do připravovaných turné zahraničních kapel více, než si kdokoli dokázal představit. Poslední dva roky navíc nakumulovaly velké množství neuskutečněných akcí, které se nyní potkávají v jednom létě.

To kapelám způsobuje problémy s produkčním zajištěním jak z hlediska technického vybavení, tak personálního. Bohužel tak nejsme schopni potvrdit účast stejně silné druhé poloviny lineupu, protože kapely a interpreti narážejí na výše zmiňované problémy a někteří svá evropská turné kompletně ruší.

Slíbili jsme vám úplně novou a jinou akci s hvězdným lineupem, takovou, která tu ještě nikdy nebyla. V plné síle, se skvělými koncerty, jedinečným doprovodným programem a se zážitky, na které jen tak nezapomenete.

V tuto chvíli ale víme, že letos není v našich silách slib dodržet a dělat věci jen napůl rozhodně nechceme. Všechny doposud zakoupené vstupenky na festival SodaPop budou automaticky vráceny v plné výši na účet, ze kterého byly pořízeny. V případě nákupu v kamenné prodejně se, prosím, obraťte přímo na GoOut.

Protože vás ale v žádném případě nechceme zklamat, usilovně jednáme s managementy kapel o různých variantách náhrady. Je to pro nás obrovsky těžké, držte nám, prosím, palce a těšíme se na všechny z vás v příštím roce a v plné síle. Omlouváme se za všechny komplikace a děkujeme za pochopení celé situace.“

Komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Související články

Latest Posts