Kapela Röyksopp přiveze do Prahy svůj jedinečný trojdílný projekt

0
34


Norská dvojice Röyksopp


| foto: Stian Anderen

Evropské turné Röyksopp začíná 16. února ve Švédsku a zahrnuje, mimo jiné, londýnskou O2 Brixton Academy nebo Tempodrom v Berlíně. Bude to první turné této slavné dvojice od roku 2017 a bude věnováno hlavně jejich aktuální albové trilogii Profound Mysteries. Její třetí a závěrečná část vyšla 18. listopadu tohoto roku.

„Na True Electric Tour chceme přenést zážitek z našich studiových produkcí na živou scénu. To znamená syntezátory, samplery a sekvencery v představení, kde je hrdinou show samotná hudba. Očekávejte eklektický set, kde se energické beaty setkávají s rozsáhlými, přesahujícími zvukovými plochami,“ říkají o turné samotní Röyksopp.

Svou show představili letos v létě na festivalech v Norsku a podle nadšených ohlasů všem připomněli, proč jsou jedni z umělců, u kterých je dobré vidět jejich vystoupení naživo.

V roce 2022 tito hudební průkopníci přinesli mimořádný projekt nazvaný Profound Mysteries, na kterém spolupracovali s řadou globálních vizuálních a hudebních spolupracovníků včetně designéra Jonathana Zawady, filmového produkčního domu Bacon, Alsion Golfrapp, Susanne Sundfør, Pixx, Astrid S a mnoha dalšími. Tři alba tak přináší celkem třicet původních skladeb.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno