Nova slibuje Miroslava Donutila coby lovce duchů i vraždy v Chorvatsku

0
50

Vůbec první původní novinkou žánru fantasy se na Voyo stane série Vědma. Příběh ze současnosti oživí legendy staré Prahy včetně golema, v hlavních rolích se objeví Dagmar Havlová, Jaroslav Dušek, Josef Trojan nebo Annet Charitonová.

Záhady a napětí slibuje také duchařský seriál Za domem v lese s Miroslavem Donutilem v hlavní roli, komediální žánr bude zastoupen rodinným seriálem Taneční v režii Jiřího Vejdělka, který zavede do prostředí tanečních kurzů na maloměstě.

Do Chorvatska míří dva projekty. V cyklu Dobro došli bude Jakub Štáfek se slovenskou kolegyní Alžbětou Ferencovou objasňovat zločiny kolem českých a slovenských turistů, Bóra přinese komediální detektivku o skupině Čechů a Slováků, kteří se na jadranském ostrově účastní kurzu nazvaného Setkání se smrtí.

Příběhy inspirované skutečnými osobnostmi, událostmi nebo kriminálními případy se na Voyo rozšíří o další novinky. Patří k nim minisérie Miluju tě navždy, táta, sledující cestu Jaroslava Bergera za spravedlností pro mrtvého syna Dominika.

Poctou zesnulému kriminalistovi Jiřímu Markovičovi se stane minisérie o kauze spartakiádního vraha Jiřího Straky s pracovním názvem Straka, druhé a třetí řady se dočká Král Šumavy: Fantom temného kraje, mapující osud Josefa Hasila od komunistického vězení po spolupráci se západní rozvědkou.

Navíc posílí dokumentární tvorba, kam spadá slovenský Lebo medveď nebo životní dráha zpěvačky Ivety Bartošové v trilogii Málo mě znáš. Speciály žánru stand-up čili sólových bavičů zahájí představení Celebrity, autorský pohled Ondřeje Sokola na vlastní kariéru od rolí v seriálech až po vystupování v obchodních domech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno