Parťáci Clooney a Pitt točí spolu, hrají vlky samotáře najaté na špinavou práci

0
83

Dva osamělí vlci, profesionální čističi, zjistí, že jsou najatí na stejnou práci. Tak zní krátká anotace k právě vznikajícímu filmu Wolves, ve kterém se společně po několika letech objeví herecká esa Brad Pitt a George Clooney.

Zatímco jakékoli bližší podrobnosti k ději filmového thrilleru zůstávají utajeny, na veřejnost se postupně dostávají snímky z natáčení. Oba populární herci tak byli naposledy společně k vidění v New Yorku před Brooklynským mostem. Od ledna se taktéž natáčelo v Harlemu či Brooklyn Chinatown.

Herci jsou na snímcích shodně oděni v kožených bundách, šedých kalhotách a v černých botách. Americká novinářka Lindsay Kusiaková upozorňuje, že snímek se možná místo Wolves bude jmenovat Wolfs. Úmyslná gramatická chyba má poukázat na skutečnost, že oba hrdinové jsou skuteční vlci samotáři, kteří nikdy s nikým nespolupracují.

Pitt a Clooney si podle snímků společné natáčení užívají. Dobře se bavili i během nečekané dvouhodinové pauzy, kdy štáb opravoval osvětlení. Herec Austin Abrams si pak během natáčení několikrát proběhl ulice New Yorku jen ve spodním prádle, zatímco ho dvojice pronásledovala v autě.

Natáčení přilákalo mnoho fanoušků. Zatímco Clooneyho poznávali lidé podle typických šedin, Pitt zářil v oranžové péřové bundě či celobílém plyšovém outfitu.

Pro oba herce se jedná o první společnou filmovou práci od natočení satirické komedie bratří Coenů Po přečtení spalte před bezmála patnácti lety. Před kamerou se spolu objevili taktéž v sérii Dannyho parťáci. „Brad byl ten nejlevnější herec k dispozici,“ zavtipkoval Clooney k aktuální spolupráci. „Je to můj přítel, strávili jsme spolu skvělé časy. Těším se na natáčení,“ dodal.

Snímek Wolves režíruje Jon Watts, naposledy podepsaný pod marvelovskými hity Spider-Man: Daleko od domova a Spider-Man: Bez domova. Na starosti má taktéž scénář novinky. Wolves budou k vidění na streamovací platformě Apple TV+ s premiérou nejspíš v příštím roce.

Jak upozorňuje Hollywood Reporter, o produkci chystaného snímku měly zájem i další přední filmové produkce v čele s Netflixem, Universal, Amazon a Sony.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno