TELEVIZIONÁŘ: Červený trpaslík bere své fanoušky do Země zaslíbené

0
58


Z filmu Červený trpaslík: Země zaslíbená


| foto: Paramount Network

A to s hlasy dabérů z předešlých řad, tedy Kamila Halbicha v roli Rimmera, Martina Sobotky coby Listera, Miroslava Vladyky jako Kocoura, Miroslava Táborského v úloze Hollyho a Zdeňka Duška dabujícího Krytona.

Komediální sci-fi líčící osudy zbytku posádky vesmírné těžařské lodi Červený trpaslík ve vzdálené budoucnosti se vysílá od roku 1988, u nás od roku 1999, zrodila již dvanáct sérií a nadšené fankluby; i v Praze se pořádá Trpaslicon. 

V novém dobrodružství Země zaslíbené narazí hrdinové na tři kazatele kočičího náboženství, kteří naléhavě potřebují pomoc, neboť je pronásleduje nesmiřitelný vůdce koček. Následně se jeden z pasažérů Červeného trpaslíka stane bohem, druhý posledním akčním hrdinou a třetí neurotikem.

Ve Velké Británii měl projekt Červený trpaslík: Země zaslíbená premiéru před dvěma lety a ctitelé legendy se tehdy shodovali, že tvůrčí i herecká sestava je zase ve formě. Dokonce postřehli, že nejnovější díl s vůbec první epizodou seriálu propojuje drobná rekvizita, totiž cigareta za uchem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno