Komerční prezentace Aktualizace: 16.03.2024 18:32

Londýn – Fotbalisté Lutonu v záchranářském duelu anglické ligy doma remizovali s Nottinghamem 1:1 a z osmnáctého místa ztrácejí na dnešního soupeře tři body. Předposlední Burnley díky dlouhé přesilovce doma porazilo Brentford 2:1 a dočkalo se výhry po deseti zápasech.

Luton od 34. minuty prohrával po brance Wooda a vyrovnál až v závěru, kdy se prosadil Berry. Bod byl pro domácí částečnou útěchou za středeční selhání na hřišti Bournemouthu, kde vedli v poločase 3:0, ale nakonec prohráli 3:4.

Brentford hrál v Burnley už od deváté minuty bez vyloučeného Reguilona. Po faulu španělského beka navíc domácí kopali penaltu a Bruun-Larsen nezaváhal. Vedení navýšil po hodině hry Fofana a hosté už jen snížili.

Anglická fotbalová liga – 29. kolo:

Burnley – Brentford 2:1 (10. Bruun-Larsen z pen., 62. Fofana – 83. Ajer), Luton – Nottingham 1:1 (90. Berry – 34. Wood),

18:30 Fulham – Tottenham.