Karlovy Vary bez extraligy? Majitel klubu uvažuje o prodeji licence


Karlovarští hokejisté se radují z gólu.


| foto: ČTK

„Jak to bude dál, zatím nevím. Jde o to, že v Karlovarském kraji nejsou tak bonitní firmy, které by s ekonomickým provozem hokeje sponzorsky pomohly,“ uvedl Holoubek v krátkém prohlášení na klubovém webu s tím, že zatím není nic dohodnuto ani potvrzeno.

O variantě, že by Karlovy Vary v nejvyšší soutěži nahradil Zlín, ve středu informoval deník Sport. Berani chtějí po pádu do Chance ligy okamžitě postoupit zpět.

Podle Sportu zástupci obou klubů začali jednat o možné výměně licencí a finanční kompenzaci, kterou by Západočeši získali.

Zlín v jednání zastupuje Robert Hamrla, který by se příští týden měl stát oficiálně novým generálním manažerem a výkonným ředitelem klubu.

„Toto rozhodnutí by bylo na generálním manažerovi. Ten by měl říct, jestli je nabídka na stole, za jakých podmínek, jestli ty finance umí, nebo neumí sehnat,“ uvedl primátor Zlína Jiří Korec.

Majoritním vlastníkem klubu je město. „Oficiální nabídku s razítkem a podpisem na stole nemáme. Pokud by se objevila, určitě bychom ji zvážili. Já za sebe bych ji velmi zvažoval,“ dodal Korec.

Komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Související články

Latest Posts