ONLINE: Druh liga finiuje. O bar bojuj Vlaim, Opava a tak Le


Opava slav vedouc gl ve Varnsdorfu.


| foto: Petr Blek,
MF DNES

Pmm postupujcm je prvn Zbrojovka Brno, do tet ligy naopak padaj ikov a st nad Labem.

Program 30. kola:17:30 Zbrojovka Brno – Tborsko, Pbram – Prostjov, Sparta B – Chrudim, Viktoria ikov – Le, Varnsdorf – Jihlava, Vlaim – Opava, Vykov – Dukla Praha, st nad Labem – Tinec.

KLUB Z V R P S B
1. Brno 29 22 2 5 60:28 68
2. Opava 29 14 9 6 46:30 51
3. Vlaim 29 15 5 9 58:38 50
4. Le 29 14 8 7 44:30 50
5. Sparta B 29 13 6 10 48:35 45
6. Varnsdorf 29 13 5 11 47:35 44
7. Jihlava 29 11 8 10 29:34 41
8. Tborsko 29 10 9 10 32:33 39
9. Dukla Praha 29 10 8 11 39:40 38
10. Chrudim 29 9 10 10 30:34 37
11. Pbram 29 9 8 12 36:47 35
12. Vykov 29 9 7 13 42:43 34
13. Prostjov 29 10 4 15 28:48 34
14. Tinec 29 9 6 14 36:51 33
15. st nad Labem 29 5 10 14 23:47 25
16. ikov 29 2 9 18 26:51 15

Fortuna nrodn liga

30. kolo 14. 5. 2022 17:30

zpas probh

Gly:

8. Jursek
38. Gning

Gly:

Sestavy:
Vgner Icha, Broukal, Pe. Breda, V. Svoboda Rigo, Suchan, Kian, Jursek Zlatohlvek, Gning.

Sestavy:
Digaa Heleic, Didiba, dek, Celba Janon, igut, Kram, Darmovzal cudla, Pikul.

Nhradnci:
ehk Lehoczki, Krunert, Zinhasovi, Kneifel, Toula, Solomon.

Nhradnci:
Lask Blek, Machek, Janju, Kopen, Gorica, Rychl.

Rozhod: Nehasil Hjek, Volf

Fortuna nrodn liga

30. kolo 14. 5. 2022 17:30

zpas probh

Sestavy:
Myka Kopir, Aggoun, . Gabriel, Muleme Skennk (C), Sixta, Bazal, Novk Osmank, Voltr.

Sestavy:
Vesel Paek, M. Jebek, O. evk, Lutonsk (C) Otrsal Ulbrich, Mlek, Matocha, umbera Zikl.

Nhradnci:
Soukup eulka, Kop, D. Richter, Vandas, Batioja, Janura.

Nhradnci:
Marek Bedn, Minak, Krka, Toutou Mpondo, ernn.

lut karty:

27.

lut karty:

Rozhod: Proske Kotk, Dobrovoln

Fortuna nrodn liga

30. kolo 14. 5. 2022 17:30

zpas probh

Gly:

Gly:

30. Pchal
45. Kuej

Sestavy:
Smrkovsk Kvda, Halinsk, Fil, Viloti Petrk, Gembick, Pilk (C), M. ermk Wgner, Novotn.

Sestavy:
Brta St, Schaffartzik, Bialek, Urbanec Kuej, Omale, Kopiva, Bartolomeu Pchal, Koudelka (C).

Nhradnci:
Melichar Schindler, Voknek, Vvra, D. Prochzka, Antwi.

Nhradnci:
Nemrava Zukal, Amobi, Pek, Hnig, Zapletal, Novotn.

lut karty:

lut karty:

39. Schaffartzik

Rozhod: Jan Petk. Asistenti: Luk Slavek, Alexandr ernoevi

Fortuna nrodn liga

30. kolo 14. 5. 2022 17:30

zpas probh

Sestavy:
Berkovec Hlavica, trba, A. ermk, ural Dav. Jambor Neas, Blecha, M. evk, tepanovsk Jak. eznek (C).

Sestavy:
Zadrail P. Plach, Navrtil (C), Mezera, Tusjak Vozihnoj, Liepa, Holi, Javorek (46. Krch), Kosek Tijani.

Nhradnci:
Formnek Endl, Hrabina, Zavadil, Kohoutek, Fousek.

Nhradnci:
Janek Mrsic, Svatek, Kupka, J. plchal, J. Mach.

Rozhod: Doruk Vodrka, Melichar

Fortuna nrodn liga

30. kolo 14. 5. 2022 17:30

zpas probh

Sestavy:
Vak M. Richter, Kouil, Kubista, Heppner Ondrek, O. Blha, D. k, Radosta Rudnytskyy (C), Dordi.

Sestavy:
Jgrik T. Svoboda, T. Vlek, Vedral, Kil Lacko (C), Tureek, Kivnek, Selnar Zoubele, Tall.

Nhradnci:
A. Richter Pajkrt, Schn, Bna, Huek, Kocourek.

Nhradnci:
Vejmola Fila, Shudeiwa, Vtek II, Musil, Christodoulou, Krk.

lut karty:

45. Dordi

lut karty:

5. Vedral

Rozhod: Krejsa Matouek, Hdek

Fortuna nrodn liga

30. kolo 14. 5. 2022 17:30

zpas probh

Sestavy:
Tma A. Gabriel, Piko, Veerka, Tvaroh Ryne, Pudhorock, Jon, Ambler Holoubek, L. Juli (C).

Sestavy:
Ordelt Voj. eznek, Mka, Draho, ejvl P. Juli, Zvika, Jan eznek, M. plchal, Ltal Firbacher.

Nhradnci:
Kotek Borkovec, ilhart, Dudl, L. Vcha, ala, Kozk.

Nhradnci:
Janj Kej, Sokol, . Sedlk, Kesner, Gregovsk.

lut karty:

36. Veerka

lut karty:

Fortuna nrodn liga

30. kolo 14. 5. 2022 17:30

zpas probh

Sestavy:
Kinsk Da. Nmeek, Haruk, Srubek, Ilko F. tpnek Kanakimana, Ackroyd, Mouka, Klesa (C) O. Vintr.

Sestavy:
tefan F. Matouek, Peterka, Konan, Cienciala Barac Dav. Kozel, ebrle, Buchvaldek, Kim Pzler (C).

Nhradnci:
Sehnal Oulehla, M. Sedlk, Dan Jambor, Lack, Matys, Macej.

Nhradnci:
Rada Kovernikov, Piroch, Da. Breda, ervenka, J. Hrube.

lut karty:

lut karty:

42. Dav. Kozel

Rozhod: Kotala Dresler, Mikeska

Fortuna nrodn liga

30. kolo 14. 5. 2022 17:30

zpas probh

Gly:

13. Tymoenko
34. Krobot

Gly:

39. Dedi

Sestavy:
Nmec Hudec, Krobot, D. ern, Strada Ogiomade, Kurka, iovsk, Tymoenko tek, Gedeon.

Sestavy:
Hasalk Bolf, Bedecs, Foltyn, Klusk Omasta, Bune, Neick, Machua, Kania Dedi.

Nhradnci:
J. Plach Ulin, A. ern, vanda, Prak, Kabancov.

Nhradnci:
Paleek Hbl, Juena, Samiec, Petr, J. Javrek, Zogata.

Komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Související články

Latest Posts