Palt temi asistencemi dovedl Tampu k vhe, Vorek nahrval dvakrt

Dv ze t asistenc si Palt nechal do tet tetiny, ve kter Lightning vstelili pt branek. Se 49 body je rodk z Frdku-Mstku tvrtm nejproduktivnjm eskm hrem v NHL.

Tet v poad, Jakub Vorek, pipravil dv branky Columbusu pi prohe Columbusu 3:5 s Pittsburghem a nasbral o tinct bod vce. S 62 body esk tonk ovldl produktivitu Blue Jackets.

Dv asistence zapsal tak Radek Faksa, jeho Dallas porazil Anaheim 4:2 a potvrdil postup do vyazovacch boj. Stars se do play off kvalifikovali po ron pauze.

Dominik Kubalk se svou patnctou brankou rozlouil s nevydaenou sezonou. Blackhawks v Zpadn konferenci skonili a 14. a Kubalk nasbral nejmn bod ze vech svch dosavadnch tech sezon v lize.

Hokejist NY Rangers i dky brance Filipa Chytila zakonili zkladn st NHL vhrou 3:2 nad Washingtonem. V prvnm kole play off se hokejist z americk metropole utkaj s Nashvillem.

pipravujeme podrobnosti

Gly:

40:31 Kulak (Yamamoto, R. McLeod)
49:10 Barrie (Kassian, Brassard)
Shore

Gly:

17:31 J. Miller (Garland)
42:35 Garland (Q. Hughes)

Sestavy:
Koskinen (Mi. Smith) Ceci, Kulak, Bouchard, Keith, Barrie, Broberg, Russell Puljujrvi, Nugent-Hopkins (A), E. Kane Yamamoto, R. McLeod, Hyman Kassian, Ryan, Shore Foegele, Archibald, Brassard.

Sestavy:
S. Martin (Silovs) T. Myers, Ekman-Larsson (A), L. Schenn, Q. Hughes, Dermott, B. Hunt Chiasson, J. Miller (A), Garland Boeser, E. Pettersson, Podkolzin Highmore, Richardson, Dickinson Petan, Lammikko, Dries.

Rozhod: StPierre, Markovic Galloway, Toomey

Gly:

06:17 Gourde (Kuhlman, Cholowski)
18:31 Ad. Larsson (Oleksiak, Beniers)
59:08 V. Rask (Sheahan, Borgen)

Gly:

Sestavy:
Driedger (Grubauer) Ad. Larsson, Oleksiak, Borgen, Soucy, Pouliot, Cholowski Kuhlman, Gourde, McCann Eberle, Beniers, Donato Lind, Wennberg, V. Rask Donskoi, Geekie, Sheahan.

Sestavy:
Khknen (Reimer) Burns, Ferraro, Meloche, Megna II, R. Merkley, M. Vlasic Barabanov, Hertl, Meier Nieto, Couture, Bonino Gregor, Bordeleau, Balcers Reedy, Chmelevski, Gadjovich.

Rozhod: Beach, Skilliter Knorr, Hunt

Gly:

13:21 Gostisbehere (Galchenyuk)
34:25 Boyd (Schmaltz, Capobianco)
38:24 McBain (Roussel, Eriksson)
41:51 Carcone (Moser, Na. Smith)
50:27 Gostisbehere (Galchenyuk)

Gly:

00:25 Sissons (Josi, Fabbro)
02:06 R. Johansen (Tomasino, Davies)
02:51 Tolvanen
06:57 Granlund (Duchene, F. Forsberg)

Sestavy:
Vejmelka (7. Steri) Strlman, Gostisbehere, Moser, Capobianco, Sderstrm, Dineen Boyd, Hayton, Schmaltz Kessel, Na. Smith, Carcone Eriksson, McBain, Roussel Imama, Galchenyuk, O’Brien.

Sestavy:
Ingram (Rittich) Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Davies, Benning, Borowiecki Duchene, Granlund (A), F. Forsberg Tomasino, R. Johansen, Kunin Trenin, Sissons, Jeannot Tolvanen, McCarron, Luff (A).

Rozhod: Luxmore, Chmielewski T. Gawryletz, B. Gawryletz

Poet divk: 15 123

Gly:

00:58 Greenway (M. Foligno)
04:12 Jost (Kaprizov, Merrill)
23:46 Kaprizov (Hartman, Spurgeon)
59:28 Greenway (Middleton, Dumba)

Gly:

25:38 Kadri (Rantanen)

Sestavy:
M. Fleury (Talbot) Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Kulikov, Merrill Bjugstad, Hartman, Kaprizov Boldy, F. Gaudreau, Fiala M. Foligno (A), Eriksson Ek, Greenway Duhaime, Jost, Deslauriers.

Sestavy:
Francouz (Annunen) E. Johnson (A), Girard, Manson, MacDonald, MacDermid, J. Johnson Newhook, Lehkonen, Rantanen (A) Kadri (A), Burakovsky, Aube-Kubel Compher, L. O’Connor, Helm Sturm, Cogliano, Meyers.

Rozhod: Kelly Sutherland, Jon Mclsaac. rov: Scott Cherrey, Bevan Mills

Poet divk: 19261

Gly:

03:51 Michejev (Giordano, Liljegren)
13:16 Nylander
19:52 Abruzzese (Rielly)
48:00 Nylander (Engvall, Holl)
59:50 Engvall

Gly:

01:10 Frederic (Cr. Smith, Coyle)
52:49 DeBrusk (Cr. Smith, Reilly)

Sestavy:
Kllgren (Campbell) Ljubukin, Rielly (A), Brodie, Muzzin (A), Liljegren, Giordano, Holl Nylander, Kerfoot, Michejev Blackwell, Kmpf, Engvall Joe. Anderson, Spezza (A), Abruzzese Simmonds, Clifford.

Sestavy:
Swayman (Ullmark) Carlo (A), Ahcan, J. Brown, Reilly, Clifton, Forbort Nosek, Studnicka, DeBrusk Cr. Smith, Coyle (A), Frederic Wagner, McLaughlin, Blidh Lazar, Steen, N. Foligno (A).

Rozhod: St. Laurent, South Barton, Brisebois

Poet divk: 18 219

Gly:

44:16 Ta. Thompson (J. Skinner)
54:22 Power
62:07 Mittelstadt (Cozens, Jokiharju)

Gly:

28:47 Kubalk (A. Vlasic, T. Johnson)
49:33 D. Strome (Cal. Jones, DeBrincat)

Sestavy:
Tokarski (Houser) Dahlin (A), Samuelsson, Jokiharju, Power, Pysyk (A), Bryson Olofsson, Ta. Thompson, J. Skinner Tuch, Mittelstadt, Krebs Hayden, Cozens, Asplund Hinostroza, Girgensons (A), Bjork.

Sestavy:
Delia (Lankinen) Set. Jones, A. Vlasic, E. Gustafsson, McCabe, Cal. Jones, Stillman P. Kane (A), D. Strome, DeBrincat (A) T. Johnson, J. Toews (C), Kubalk T. Raddysh, Lafferty, Kurashev Katchouk, R. Johnson, Borgstrm.

Rozhod: Herbert, Lambert Alphonso, Nansen

Poet divk: 16 505

Gly:

23:13 Harley (Faksa, Kiviranta)
25:45 Hanley (Faksa, Hakanp)
49:56 J. Robertson (Heiskanen, Hintz)
59:00 Namstnikov (Seguin, Oettinger)

Gly:

07:33 Comtois (Steel, Drysdale)
35:41 Terry (Henrique, Zegras)

Sestavy:
Oettinger (Wedgewood) R. Suter, Heiskanen, Lindell, Hakanp, Hanley, Harley J. Robertson, Hintz, Pavelski Ja. Benn, Seguin, Gurjanov Raffl, Namstnikov, Radulov Kiviranta, Glendening, Faksa.

Sestavy:
J. Gibson (21. 41. Stolarz, 41. Hodges) Vaakanainen, Drysdale, Mahura, Shattenkirk, ustr, Benoit, Drew Simon, Henrique, Terry Milano, Zegras, B. Robinson Aston-Reese, Lundestrm, Comtois Steel, Lettieri.

Rozhod: Hebert, O ́Rourke Pancich, Kovachik

Poet divk: 18 532

Gly:

00:32 Pageau (Dobson, Lee)
29:35 Bellows
38:48 Jo. Bailey (Beauvillier, Dobson)
59:16 Chra (Barzal, Parise)

Gly:

11:57 Stamkos (ernk, Palt)
41:21 Perry (Kuerov, Hedman)
50:10 McDonagh (Maroon, Bellemare)
51:13 Stamkos (Palt)
57:50 Stamkos (Palt, Kuerov)
59:35 Hagel (McDonagh, Cirelli)

Sestavy:
Sorokin (Varlamov) Dobson, Chra, Pulock, Pelech, Salo, Greene Jo. Bailey (A), Nelson (A), Bellows Palmieri, Barzal, Parise Beauvillier, Pageau, Lee (C) M. Martin, Cizikas, Wahlstrom.

Sestavy:
Vasilevskij (Elliott) ernk, Hedman, Rutta, McDonagh (A), C. Foote, Bogosian, Sergajov Kuerov, Stamkos (C), Palt Killorn, Cirelli, Hagel Perry (A), Colton, Paul Bellemare, Maroon.

Rozhod: Dunning, Hanson Nagy, Suchnek

Poet divk: 17 255

Gly:

19:47 Wheeler (Ehlers, Stastny)
26:06 Appleton (Morrissey, Sanford)
59:40 Dillon

Gly:

03:19 M. Tkachuk

Sestavy:
Hellebuyck (Comrie) DeMelo, Morrissey (A), Dillon, Samberg, Pionk, Schmidt Wheeler (C), Stastny (A), Ehlers Harkins, Dubois, Connor Appleton, Lowry, Sanford J. Svenikov, Toninato, M. Barron.

Sestavy:
Vlada (Markstrm) R. Andersson, Hanifin, C. Tanev (A), Kylington, Mi. Stone, Zadorov M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau Toffoli, Backlund (A), Mangiapane Coleman, Jrnkrok, Dub B. Ritchie, Ruika, Lucic.

Rozhod: Chris Schlenker, Brandon Schrader. rov: Andrew Smith, Kilian McNamara

Poet divk: 14202

Gly:

16:05 Perron (Krug)
24:40 O’Reilly (Krug)
32:24 Kyrou (Saad, O’Reilly)
53:20 O’Reilly (Kyrou, Perron)

Gly:

13:41 Ma. Stone (Pietrangelo, Pacioretty)
29:08 Eichel (Whitecloud, B. Hutton)
35:32 Whitecloud (Eichel, Dadonov)
43:20 W. Karlsson (Marchessault)
46:41 Marchessault (W. Karlsson)
55:48 Eichel (Dadonov, N. Roy)
57:59 Pacioretty (Theodore)

Sestavy:
Husso (Binnington) Krug, Parayko (A), Leddy, Faulk, Rosn, Bortuzzo Saad, O’Reilly (C), Perron Bunvi, Thomas, Tarasenko (A) Barbaev, Bozak, Kyrou Toropenko, L. Brown, N. Walker.

Sestavy:
Lo. Thompson (Patera) McNabb, Theodore, Martinez (A), Pietrangelo (A), B. Hutton, Whitecloud, Coghlan Dadonov, Eichel, N. Roy Pacioretty, Stephenson, Ma. Stone (C) Marchessault, W. Karlsson, Amadio W. Carrier, Janmark.

Rozhod: Furlatt, Rehman Berg, Gibbons

Gly:

03:51 Malkin (Heinen, M. Pettersson)
05:31 Rodrigues (Guentzel, Blueger)
06:26 M. Pettersson (Malkin, Boyle)
36:30 Letang (McGinn, Carter)
38:54 Boyle (M. Pettersson, Blueger)

Gly:

30:24 Danforth (G. Carlsson)
46:58 Bjorkstrand (Nyquist, Vorek)
52:06 Nyquist (Vorek, Bean)

Sestavy:
DeSmith (Domingue) Letang, Dumoulin, Ruhwedel, Matheson, Marino, M. Pettersson Rust, Crosby (C), Guentzel (A) Rakell, Malkin (A), Heinen Kapanen, Carter, McGinn Rodrigues, Blueger, Boyle.

Sestavy:
Brub (7. Merzlikins) Peeke, Gavrikov, Bean, Kukan, G. Carlsson, Bayreuther Vorek, Roslovic, Nyquist (A) Bjorkstrand (A), Sillinger, inachov Bemstrm, Danforth, E. Robinson Meyer, Gaunce, K. Johnson.

Rozhod: Rank, Anderson Nansen, Murray

Poet divk: 18 402

Gly:

01:57 Harris (Evans)
04:18 Hoffman (Savard)
04:30 Caufield (Edmundson, Petry)
12:23 Gallagher (M. Perreault, Wideman)
21:33 Caufield
23:55 M. Perreault (Dvorak, Jos. Anderson)
26:08 Evans (R. Pitlick, Gallagher)
33:21 Dvorak
48:12 Caufield (Hoffman, Suzuki)
49:51 T. Pitlick (Poehling)

Gly:

18:23 Chiarot (Luostarinen, Heponiemi)
54:55 Acciari (Chiarot, Lomberg)

Sestavy:
Price (Montembeault) Petry, Edmundson (A), Savard, Romanov, Wideman, Harris Caufield, Suzuki (A), Hoffman Gallagher (A), Evans, T. Pitlick Jos. Anderson, Dvorak, R. Pitlick Pezzetta, Poehling, M. Perreault.

Sestavy:
J. Johansson (Knight) Montour, Chiarot, L. Carlsson, Lindbohm, Kiersted, Hgg Verhaeghe, Luostarinen, Mamin Reinhart, Bennett, Duclair Hrnqvist (A), Acciari, Lomberg Heponiemi, Schwindt, Thornton (A).

Rozhod: Lambert, Blandina Cormier, Deschamps

Gly:

17:14 Mercer (Zetterlund)
35:38 N. Foote (Hamilton, J. Boqvist)
46:57 Zetterlund (Hischier, Bratt)

Gly:

01:08 Rasmussen (Sundqvist, Walman)
26:30 Seider (Gagner, Rasmussen)
40:54 Veleno (Bertuzzi)
50:33 P. Suter (Vrna, Hronek)
59:50 Bertuzzi (Gagner)

Sestavy:
Blackwood Severson (A), Graves, Hamilton (A), Bahl, P. Subban, Ochouk Holtz, Hischier (C), Zacha Bratt, Mercer, arangovi Zetterlund, J. Boqvist, N. Foote Bastian, M. McLeod, Vesey.

Sestavy:
Hellberg Seider, DeKeyser (A), Hronek, Walman, Lindstrm, Oesterle, Juolevi Raymond, Veleno, Bertuzzi Gagner (A), P. Suter, Vrna Sundqvist, Rasmussen, Elson Stephens, Criscuolo.

Rozhod: Halkidis, Nicholson

Poet divk: 14 597

Gly:

23:26 Chytil (Kakko, B. Schneider)
35:44 Lafreniere (R. Strome, B. Schneider)
46:42 D. Hunt (Kakko, Fox)

Gly:

24:01 Schultz (T. van Riemsdyk)
25:13 Carlson (Kuzncov, Oshie)

Sestavy:
Georgijev (esorkin) Fox, R. Lindgren, Trouba, K. Miller, B. Schneider, Nemeth Vatrano, Zibanejad, Kreider R. Strome (A), Goodrow (A), Kakko Chytil, Lafreniere, Reaves Rooney (A), D. Hunt, Brodzinski.

Sestavy:
Vanek (Samsonov) Carlson, Fehrvry, Jensen, Orlov, Schultz, T. van Riemsdyk Oshie (A), Kuzncov, Sheary Wilson, M. Johansson, Jonsson Fjllby Eller, Mantha, Hathaway Dowd, Jo. Larsson, McMichael.

Rozhod: Rooney, Pollock Alphonso, Shewchyk

Gly:

18:31 J. van Riemsdyk (Tippett, Provorov)
52:33 Tippett (Provorov, Frost)

Gly:

31:51 Norris (B. Tkachuk)
41:56 Hamonic (Formenton, Chabot)
56:38 B. Tkachuk (Sttzle, Chabot)
58:15 Watson (Chabot, Kelly)

Sestavy:
Mar. Jones (Sandstrm) Attard, Provorov (A), Sanheim, Hgberg, Zamula, Yandle Konecny, J. van Riemsdyk, K. Hayes (A) Brink, Laughton (A), N. Cates Tippett, Frost, Farabee MacEwen, Na. Thompson, Lindblom.

Sestavy:
A. Forsberg (Gustavsson) Hamonic, Chabot (A), Zub, Brnnstrm, Zajcev, Holden (A) Batherson, Norris, B. Tkachuk (C) Gaudette, Sttzle, Formenton Watson, Gambrell, Kelly Lodin, Kastelic, Tierney.

Rozhod: Samuels-Thomas, Hebert Murchison, Kelly

Poet divk: 17 575

Komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Související články

Latest Posts