Komerční prezentace Aktual.: 14.09.2024 16:17

Madrid – Fotbalisté Villarrealu zvítězili ve španělské lize na hřišti Mallorky 2:1, zůstávají neporaženi a v neúplné tabulce se zařadili na druhé místo za dosud stoprocentní Barcelonu. Výhru zařídil gólem v nastavení Ayoze Pérez.

Hosté šli do vedení ve 27. minutě zásluhou obránce Costy, jenž se prosadil poprvé po letním přestupu z francouzského Toulouse. Domácí srovnali dvanáct minut po poločase, když si kapitán „Žluté ponorky“ Albiol srazil Asanův centr do vlastní sítě. Mallorca hrála od 69. minuty bez vyloučeného Lata. Villarreal využil přesilovky až díky bleskurychlé akci ze čtvrté nastavené minuty, na jejímž konci skóroval Pérez a s třemi góly je hned za nejlepším střelcem soutěže Polákem Lewandowským z Barcelony.