Komerční prezentace Aktual.: 26.10.2024 20:55

Madrid – Fotbalisté Villarrealu ve španělské lize zvítězili na hřišti Valladolidu 2:1 a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo. V 84. minutě rozhodl o vítězství hostů střídající Ayoze Pérez, jenž se osamostatnil se sedmi brankami na druhé příčce pořadí kanonýrů. Na Roberta Lewandowského z Barcelony ztrácí tři góly. Barcelona nastoupí v 21:00 na Realu.

Villarreal šel do vedení ve 24. minutě, když Femenía našel centrem Barryho a ten zblízka hlavou překonal brankáře Heina. Domácí srovnali po hodině hry z penalty. Po Costově faulu na Syllu se prosadil sám faulovaný hráč. Šest minut před koncem „Žlutá ponorka“ znovu udeřila zásluhou centru a zakončení hlavou, rozhodující branku si už počtvrté v sezoně připsal střídající Pérez.

Villarreal uspěl po dvou ztrátách a na čtvrté Atlético Madrid, které má zápas k dobru, má náskok bodu. Valladolid je se sedmi porážkami z 11 zápasů na sestupovém 18. místě. Fotbalisté Girony prohráli na hřišti Las Palmas 0:1. Jedinou branku vstřelil ve 42. minutě Muňoz, Ladislav Krejčí odehrál za poražené celý zápas.

Španělská fotbalová liga – 11. kolo:

Valladolid – Villarreal 1:2 (60. Sylla z pen. – 29. Barry, 84. Pérez), Vallecano – Alavés 1:0 (80. vlastní Sivera), Las Palmas – Girona 1:0 (42. Muňoz),

21:00 Real Madrid – FC Barcelona.