Jedu domů, napsal Argentinec. Po týdnu našli část jeho těla v žaludku žraloka

0
36

Dvaatřicetiletý otec tří dětí Diego Barría byl naposledy spatřen před půlnocí 18. února, kdy se po cestě domů zastavil pozdravit několik rybářských přátel, píše list El País.

Manželce tehdy dal vědět, že se opozdí, ale domů se ten den už nevrátil a jeho příbuzní na policii následně nahlásili zmizení. Přibližně po 40 hodinách pátrání nalezli policisté zničené terénní vozidlo a helmu pohřešovaného, ale po jeho těle nebylo ani stopy.

Jeho manželka Virginia Bruggerová od manželova zmizení na svých sociálních sítích sdílela Barríovy fotografie s prosbami o jeho návrat.

„Objev se prosím. Jsem silná kvůli dětem, ale nevím, jak dlouho to ještě vydržím,“ napsala Bruggerová. „Nepřestávejte se za něj modlit, neztrácejme víru.“ pobízela lidi.

Případ nečekaně pomohli vyřešit rybáři. Při čištění ulovených psohlavů, přibližně 1,5 metru dlouhých žraloků, nalezli v útrobách jednoho z nich pozůstatky lidské ruky s tetováním, které odpovídalo tomu, jež měl i Diego Barría. Doposud nebylo objasněno, jak se Barría dostal do vody a jak jej následně žralok sežral.

„Jednou z nejsilnějších hypotéz je, že vozidlo narazilo na skálu a tělo pak odneslo moře,“ uvedl policejní komisař Cristian Ansaldo. Na dalším pátrání po zbytku pozůstatků policie podle Ansalda spolupracuje s potápěči v moři a cvičenými psy na pevnině. Identitu nalezených lidských pozůstatků musí podle komisaře teprve definitivně potvrdit DNA test.

V pondělí Bruggerová přidala na svůj facebookový profil fotku s Barríou a slovy „Moje srdce šlo s tebou. Navždy tě miluji.“ Pod příspěvkem se objevují četné kondolence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno