Muž v Ostravě onanoval na tramvajové zastávce, pátrá po něm policie

0
32

Incident se stal minulé pondělí zhruba ve 20:20 hodin na konečné tramvajové zastávce Vřesinská v Ostravě-Porubě. Muž se tam choval nepřístojně, vytahoval přirození a podle policie se i uspokojoval. Činil tak na veřejně přístupném místě, proto jde o protiprávní jednání.

„Podnět jsme obdrželi od strážníků Městské policie Ostrava, kteří neetické chování muže zaznamenali díky kamerovému systému. Po zjištění těchto skutečností vyjela událost řešit hlídka městských strážníků, ale muž se již na místě nenacházel,“ popsala policejní mluvčí Eva Michalíková.

Muže se dosud nepodařilo vypátrat, policie proto zveřejnila záznam z kamerového systému.

„Obracíme se na veřejnost, která by mohla poskytnout jakoukoli informaci vedoucí ke ztotožnění muže, aby se obrátila na linku 158. Za pomoc děkujeme. Žádáme také samotného muže, aby se sám přihlásil na obvodní oddělení Ostrava-Poruba 2 na adrese Heyrovského 9,“ uvedla mluvčí Michalíková.

Dodala, že současně policisté vyzývají případné svědky mužova obdobného počínání na jiném místě, aby se obrátili na tísňovou linku 158.

Muž se obnažoval na konečné tramvajové zastávce Vřesinská v ostravském obvodu Poruba.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno