Volby 2023 | Už páté volby jsou o tom, zda je Babiš hodný nebo zlý, zlobí šéfa ČSSD Šmardu

0
38

„Je nepředstavitelné, aby ve chvíli, kdy předseda odborové organizace kandiduje na prezidenta, tak aby sociální demokraté podporovali někoho jiného. Sociální demokracie a odbory vždycky stály na jedné straně,“ řekl iDNES.cz předseda ČSSD Michal Šmarda na začátku sjezdu ČSSD.

Nic moc preference Středuly ho nechávají v klidu. „Já jsem takto zklamaný už asi páté volby v řadě, když už páté volby v řadě jsou o tom, jestli Andrej Babiš je hodný nebo zlý člověk a celá česká politika se motá jenom kolem jednoho člověka,“ prohlásil Šmarda. „To ostatním politikům bere i chuť do práce,“ řekl předseda ČSSD.

„Pořád se lidé baví o tom, jestli kandidují s Andrejem Babišem nebo proti Andreji Babišovi, jestli když někdo odstoupí, mu tím uškodí nebo pomůže. Pro mě to je degradace české politiky,“ řekl Šmarda.

Otázka, zda by mu byl bližší Petr Pavel nebo Danuše Nerudová, pokud nebude Středula už ve hře, ho nevykolejila. Vybírat si mezi Petrem Pavlem a Danuší Nerudovou by šéfovi ČSSD Michalu Šmardovi připadalo, jako kdyby si měl vybírat mezi ODS a již neexistující ODA.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno